Publiczna Szkoła Podstawowa w Naroku

AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA

DLA RODZICÓW

PEDAGOG

PROGRAMY EDUKACYJNE

GRONO PEDAGOGICZNE

ORGANIZACJE_SZKOLNE

O SZKOLE

eTWINNING

PUBLIKACJE

ARCHIWUM 2018/19

ARCHIWUM 2017/18

ARCHIWUM 2016/17

ARCHIWUM 2015/16

ARCHIWUM 2014/15

ARCHIWUM 2013/14

ARCHIWUM 2012/13

ARCHIWUM 2011/12

ARCHIWUM 2010/11

Podręczniki na rok szkolny 2019/20

Ostatnie zmiany

2020-02-06

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Naroku

ADRES: Narok, ul. Szkolna 19; 49-120 Dąbrowa

Tel. (077) 464 20 02, e-mail: pspnarok@gminadabrowa.pl

STATUT SZKOŁY

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2019-20

HARMONOGRAM IMPREZ I UROCZYSTOŚCI

REKRUTACJA

Ochrona danych osobowych

WAŻNE LINKI:

MEN

Kuratorium Oświaty

OKE

Gmina Dąbrowa

MODN

WOM

WODIP

Realizowane projekty:

 
   

Stypendia Wójta Gminy

6 lutego Pani Wójt Katarzyna Gołębiowska- Jarek wręczyła stypendia naszym najzdolniejszym uczniom.
Serdecznie gratulujemy młodzieży i ich rodzicom wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć


„ Mistrz Misia Theo”

Uczniowie klas I – III kolejny już raz brali udział w konkursie języka niemieckiego, którego celem jest wykazanie się umiejętnościami posługiwania się językiem niemieckim w codziennych sytuacjach oraz znajomością świata bohatera podręcznika „Ich und du” Misia Theo.
Zwycięzcy konkursu językowego „Mistrz Misia Theo” odebrali na apelu w dniu 06.02.2020 roku pamiątkowe dyplomy, drobne upominki oraz słodycze przygotowane przez nauczyciela języka niemieckiego a zarazem organizatora konkursu.

Maria Sikora

Galeria zdjęć


Szanowni Państwo
W dniu 29.01.2020 o godz. 17:00 odbędzie się zebranie ogólne rodziców z dyrektorem szkoły,
 a po zebraniu odbędą się wywiadówki w klasach

Informacja dla rodziców!
W dniu 04.02.2020 r. odbędą się spotkania zawodoznawcze z uczniami kl.  VII i VIII w ramach "Ciekawych lekcji z ZUS-em."

"Bezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta"

Wycieczka Wadowice 100. rocznica urodzin Jana Pawła II Kraków – Dinolandia pobierz 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Do tegorocznego etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego, który odbywał się 10 stycznia po raz kolejny w PSP w Naroku, zakwalifikowało się aż 4 uczniów klasy VIII naszej szkoły. Całkiem dobrze poradzili sobie z testem konkursowym, a do samego konkursu przygotowywała ich mgr Maria Sikora.

Był słodki poczęstunek, dyplomy oraz drobne nagrody.

Życzymy powodzenia w kolejnych konkursach językowych.

  Przew. Komisji Konkursowej M. Sikora


WOŚP W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NAROKU

Miarą każdego z nas jest umiejętność dostrzegania innych i ich problemów oraz gotowość niesienia pomocy! Dlatego w organizację akcji charytatywnej w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyli się również uczniowie PSP im. Jana Pawła II w Naroku. Zbiórkę do puszek oraz rozdanie serduszek miało miejsce w piątek 10 stycznia. Wolontariuszami WOŚP naszej szkoły zostali Hania Puchała, Izabela Łupak, Szymon Wróblewski, Kamil Pasternak oraz Kamil Puchała, a całą akcją zajął się Samorząd Uczniowski przy wsparciu nauczycieli. Każda klasa wystawiła na przygotowanych wcześniej stoiskach na sprzedaż słodkości, pizze, sałatki owocowe, soki i owoce oraz inne przepyszne smakołyki. Cały dochód ze sprzedaży powędrował do puszek. Uczniowie naszej szkoły wiedzą o tym, że każda złotówka przekazana na WOŚP ma wielką moc!

                                                                                                   Opiekun SU M. Sikora


Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż

 Święta Bożego Narodzenia to nie tylko kolorowe choinki, lampki, ale też czas zadumy, czas pięknej miłości, spokoju, wielkiego szczęścia i pojednania, na który wszyscy czekają z utęsknieniem.
 W piątek 20 grudnia szkolna brać z nauczycielami i dyrektorem szkoły spotkali się przy żłóbku, by w ostatnim dniu nauki przed świętami wspólnie pokolędować i poczuć magię zbliżających się świąt. W tradycję Świąt Bożego Narodzenia wpisane są jasełka i tych też nie zabrakło w naszej szkole. Młodzi aktorzy włożyli wiele serca w grane przez siebie role, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodkimi prezentami. Ogłoszono również wyniki konkursu organizowanego prze Samorząd Uczniowski na „ Najładniej świątecznie udekorowaną salę lekcyjną”. Zwyciężyły klasy młodsze, a starsi zasłużyli na wyróżnienia. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami zasiedli do wigilijnych stołów. Szkolne spotkania przedświąteczne to kolędy, elegancko nakryty stół z pysznymi tradycyjnymi potrawami przygotowanymi przez rodziców, dzielenie się opłatkiem oraz składanie sobie życzeń. Oby rok 2020 był dla nas stale pełny zdrowia, radości i wielkiego szczęścia.

M. Sikora

Galeria zdjęć


Wizyta uczniów u naszych przyjaciół w Domu Dziecka w Skorogoszczy

„I Ty możesz zostać Mikołajem”

Wyjazd został zorganizowany z inicjatywy uczniów pod opieką pedagoga. Jak co roku organizujemy akcję charytatywną pod hasłem I Ty możesz zostać Mikołajem. Jego celem było obdarowanie wychowanków placówki książkami, słodyczami, maskotkami oraz innymi darami. Do akcji przyłączyła się społeczność lokalna, wolontariusze Caritasu. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji akcji bardzo dziękujemy za dar serca!!! Wychowankowie placówki nie kryli radości z podarków oraz wyrazili chęć powtórnych odwiedzin naszych uczniów.

Małgorzata Kolanko


Gminna wigilia dla osób starszych i samotnych w Żelaznej

Święta Bożego Narodzenia i czas, który je poprzedza jest okresem szczególnym. To czas radosnego wyczekiwania, czas nadziei, pokory, czas miłości. W tych dniach kierujemy swe myśli ku naszym bliskim – rodzinom i krewnym, ale też ku osobom starszym i samotnym. Z tej okazji w dniu 19 grudnia 2019 r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie zorganizował w świetlicy w Żelaznej Spotkanie Wigilijne.

Nasza szkoła została poproszona o przestawienie programu jasełkowego.

Występy oraz stroje uczestników jasełek przygotowanych wspólnie z panią Marią Sikorą zrobiły na wszystkich niesamowite wrażenie.

Galeria zdjęć


Spotkaniu adwentowe dla mieszkańców Naroka

W trzecią niedzielę adwentu z inicjatywy Mniejszości Niemieckiej na świetlicy wiejskiej w Naroku przy żłóbku spotkali się przedstawiciele miejscowych organizacji oraz instytucji, aby radośnie spędzić ze sobą adwentowy wieczór. To miłe spotkanie uświetniły między innymi występy uczniów naszej szkoły, którzy pod kierunkiem pani Marii Sikory przestawili program jasełkowy. Wspaniałe muzyczne występy, wspólne kolędowanie oraz zapach i smak pysznych ciast i pierników wprowadził wszystkich w magiczny przedświąteczny nastrój.

M. Sikora

Galeria zdjęć


Świąteczny Pchli Targ

Radość i ekscytacja – te uczucia zdominowały uczniów w środę i czwartek w naszej szkole. Każdy z handlowców miał okazję sprzedać swoje nieużywane już książki i zabawki na Świątecznym Pchlim Targu. Niepotrzebne już przedmioty dostały drugie życie, a sprzedawcy i kupujący ćwiczyli w praktyce swoje umiejętności handlowe. Przy okazji przygotowywania towarów do sprzedaży lub ich wymiany niejeden dokonał w swoim pokoju świątecznych porządków. To kolejny już Pchli Targ organizowany przez Samorząd uczniowski w naszej szkole. Hasło imprezy tym razem brzmiało:
„Nie potrzebujesz? Wymień, oddaj, sprzedaj”

13 grudnia 2019,  Opiekun SU

Galeria zdjęć


 
Szanowni Państwo
Wychodząc naprzeciw potrzebom w zakresie zapewnienia opieki nad  Państwa dziećmi w okresie przerwy świątecznej i noworocznej
tj. 23-24.12.2019 r., 27.12.2019 r., 30-31.12.2019 r. oraz 02-03.01.2020 szkoła deklaruje możliwość zorganizowania opieki w w/w dniach.
W związku z powyższym, zainteresowane osoby, prosimy o przekazanie informacji o potrzebie opieki, w danym dniu, do sekretariatu szkoły (do dnia 19.12.2019 r. do godz. 15:00).

Odpłatność za obiady w PSP Narok rok szk. 2019/2020

Szanowni Państwo opłaty za styczeń oraz pozostałe miesiące proszę uiszczać na niżej podane konto:

Gmina Dąbrowa

05 1130 1219 0026 3109 4920 0017

Tytuł wpłaty – PSP Narok, imię i nazwisko dziecka, opłata za (miesiąc)

Miesiąc Kwota/liczba dni (3,50 zł za obiad/4,50 os. dorosła) Płatne do …
styczeń 2020 66,50 zł (19 dni), (85,50 zł dorosły) 05.01.2020
luty 2020 35 zł (10 dni), (45 zł dorosły) 05.02.2020
marzec 2020 77 zł (22 dni), (99 zł dorosły) 05.03.2020

Fonobezpieczni i cyberbezpieczni !

Bezpieczeństwo uczniów w sieci było tematem spotkania z Administratorem Ochrony Danych Osobowych panem Marcinem Tyndą z Urzędu Gminy Dąbrowa.

Tematyka nowych technologii zainteresowała zebranych uczniów.

Zasady rozsądnego korzystania z telefonów komórkowych, smarfonów z zachowaniem norm czasowych zostały mocno nakreślone.

Małgorzata Kolanko


6 grudnia przybył do nas długo oczekiwany Mikołaj!

Nie przyjechał na saniach, ani samochodem tylko dostojnym krokiem wraz ze swoją anielską świtą wkroczył do szkoły. Pozostawił nam prezenty, a także pouczające słowa- „ Bądźcie mili i kulturalni”. Wzięliśmy je sobie mocno do serc i wprowadzamy w czyn.

W tym roku podjęliśmy akcję charytatywną na rzecz pomocy dzieciom w Domu Dziecka w Skorogoszczy po hasłem ,,I Ty możesz zostać Mikołajem". Zbieramy podarunki i dary dla innych.

Mikołaj nie zapomniał o nas, a my pamiętamy o naszych przyjaciołach w Skorogoszczy.

Maogorzata Kolanko

Galeria zdjęć


 

Próbny egzamin ósmoklasisty z Operonem

Galeria zdjęć


UŚMIECHNIJ SIĘ!  DZIŚ ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI!

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości. Mimo, że na dworze jest szaro i ponuro, to wokół nas wszyscy są dla siebie mili, życzliwi i uśmiechnięci. Takie przynajmniej jest założenie i przesłanie święta. Pomysł Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień narodził się już w 1973 roku pod nazwą World Hello Day w Stanach Zjednoczonych i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie „hallo” (cześć) do przynajmniej dziesięciu osób dziennie. Tak naprawdę każdy dzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko jeden kalendarzowy. Uprzejmość, życzliwość i uśmiech są zawsze na miejscu. Potwierdzają to przysłowia i złote myśli wieku znanych osób.

,,Uprzejmość jest cennym kluczem, który otwiera wszystkie drzwi"

Po raz kolejny w drodze plebiscytu pod hasłem Zostań Życzliwym Kolegą uczniowie PSP w Naroku z pośród siebie wybierali kolegów, którzy charakteryzują się postawą życzliwości wobec innych. Uczniowie w wyborze kierowali się następującymi cechami: pomoc potrzebującym, szacunek dla innych, kultura słowa, nastawienie przyjacielskie i postawa godna ucznia Jana Pawła II. Na miano ucznia życzliwego zasłużyli: Kacper Marcyniuk (III), Marta Lyga(III),Dawid Nicolczuk (I) Eliza Buhl(I), Katarzyna Lachnik (II),Marek Libawski (IV), Bartek Bojdak Katarzyna Simora (VI), Jan Lachnik (V),Hanna Pastuła (VII),Joanna Simora, Marek Jendryaszek(VIII)

Plebiscyt odbył się pod czujnym okiem pedagoga szkolnego M. Kolanko .

Galeria zdjęćZawodoznawcze zainteresowania uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej pod hasłem „Potencjał drzemie w nas! Postaw na przyszłość”

Podejmowane działania zwodoznawcze uczniów na terenie szkoły mają na celu poznawanie ich potencjału. Informacje na temat zasobów dzieci mogą być przydatne podczas podejmowania decyzji dotyczących dalszego kształcenia i wyboru zawodu.

Pozyskiwanie informacji o zawodach odbywa się poprzez wyjścia i wyjazdy do firm, które zatrudniają osoby wykonujące pracę w interesujących uczniów zawodach. Przyszli absolwenci odwiedzili firmę Krause z Naroka, gdzie zapoznali się z innowacjami w budownictwie.

W firmie motoryzacyjnej Auto Lellek Group.Sp.ZOO w Opolu-Sławicach poznali na czym polega praca związana z samochodami.

Źródłem informacji dla uczniów była wizyta Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej oraz pracownika Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z Niemodlina specjalisty ds. doradztwa zawodowego dr Witolda Pietuka.

Uczniowie nie szczędzą czasu na pozyskiwaniu informacji, które uznają za ciekawe i przydatne. Inwestycja powyższa zapewne zaprocentuje w przyszłości satysfakcją z wykonywania przez uczniów wymarzonego zawodu.

Nauczyciel doradztwa zawodowego Małgorzata Kolanko

Galeria zdjęć


Obchody Święta Niepodległości

Dnia 8 listopada 2019 r. w PSP w Naroku, odbył się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Apel miał przede wszystkim przypomnieć jak ważny to dzień dla wszystkich Polaków. Od rana można było odczuć odświętną, patriotyczną atmosferę. Na szkolnych korytarzach prezentowały się gazetki związane z obchodami 11 listopada, a cała społeczność szkolna, nosiła przypięte do koszul symboliczne biało- czerwone kotyliony.
O godzinie 11:11 wszyscy wspólnie zaśpiewali hymn Polski. Po hymnie, aby uczcić pamięć tych, którzy walczyli o naszą ojczyznę, zaśpiewaliśmy pieśni patriotyczne pod przewodnictwem chóru szkolnego prowadzonego przez panią Małgorzatę Litwiniec.
11 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości w Ciepielowicach. Uczestniczyli w Biegu Niepodległości, dostarczając narockiej szkole wiele radości i satysfakcji z doskonałych wyników i miejsc na podium.

Marta Łupak

Galeria zdjęć


List Ministra Edukacji Narodowej pobierz


Obchody Dnia Świętego Marcina w Naroku

Od wielu lat 11 listopada organizuje się w Naroku spotkanie ze Świętym Marcinem. Jest to wspaniała miejscowa tradycja nie tylko dla najmłodszych. Tegoroczna uroczystość rozpoczęła się od nabożeństwa w kościele parafialnym podczas którego uczniowie PSP w Naroku przedstawili w formie inscenizacji sylwetkę świętego, a ksiądz proboszcz poświecił tradycyjne marcińskie rogale. Następnie został uformowany pochód uczestników z pochodniami i lampionami, na czele z jeźdźcem na koniu przypominającym postać Świętego Marcina. Biesiadna część uroczystości odbywała się na boisku szkolnym, gdzie przy ognisku można było się posilić ciepłym posiłkiem i gorącą herbatą. Całej imprezie uroku dodała oprawa muzyczna narockiej orkiestry, która przygrywała utwory marcinowe oraz patriotyczne w związku z przypadającym 11 listopada Świętem Niepodległości

Maria Sikora

Galeria zdjęć


Gościnny występ uczniów z PSP w Naroku na obchodach Święta Marcina w Żelaznej

Uczniowie PSP w Naroku przyjęli zaproszenie organizatorów obchodów Dnia Świętego Marcina w Żelaznej i uświetnili krótkim przedstawieniem tę uroczystość. Pod kierunkiem pani Marii Sikory przygotowali program, którym w niedzielne popołudnie 10 listopada w kościele parafialnym w Żelaznej przybliżyli postać Świętego Marcina. Następnie wzięli udział w uroczystym orszaku marcinowym oraz biesiadzie.

Galeria zdjęć


Pamiętamy o zmarłych i poległych

W atmosferze zadumy, refleksji i modlitwy uczniowie naszej szkoły tradycyjnie już odwiedzili mogiły zmarłych i poległych mieszkańców Naroka znajdujących się na miejscowym cmentarzu. Na pomniku poległych mieszkańców w I Wojnie Światowej oraz na mogile zbiorowej żołnierzy poległych podczas działań frontowych w styczniu 1945 roku w Naroku złożyli wiązanki kwiatów oraz zapalili znicze. Wspomnieli również zmarłych byłych właścicieli majątku ziemskiego z rodu von Wichellhaus, którzy mają bardzo wielkie zasługi w rozwój Naroka.

Maria Sikora

Galeria zdjęć


Uwaga!
31.10.2019 r. (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Informujemy, że w dniu 06.11.2019 r. o godz. 17:00 odbędą się wywiadówki w klasach.

Uwaga!

Wykonawca robót PHU ,,LARIX'' informuje, że od dnia 25.10.2019 r. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na czas rozbudowy drogi
wojewódzkiej nr 459 w m. Narok. Poniżej mapka z zaznaczonym objazdem
.


Dzień Patrona

22 października obchodzony był w naszej szkole Dzień Patrona, podczas którego nastąpiło uroczyste pasowanie pierwszaków. Do ceremonii przystąpiło 13 uczniów. Dzieci pozytywnie przeszły test przygotowany przez wychowawcę klasy i mogły z uśmiechem dołączyć do społeczności uczniowskiej PSP w Naroku. Z upoważnienia Pana Dyrektora Przemysława Gajosa pasowanie uczniów klasy pierwszej przeprowadziła Pani mgr Mariola Domanowska. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i radości ze zdobywania wiedzy.

Anna Młyńczak

Galeria zdjęć


DEN

Galeria zdjęć


IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Galeria zdjęć


Niezwykła lekcja historii - surówki królowej Bony

Galeria zdjęć


,,Słodki" Dzień Chłopaka w klasie ósmej

Galeria zdjęć


Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Galeria zdjęć


Diecezjalna pielgrzymka szkół Jana Pawła II do Włoch

Sejm RP ustanowił rok 2020 rokiem Świętego Jana Pawła II. 18 maja 2020 r. będziemy obchodzić stulecie urodzin Karola Wojtyły, dlatego w dniach 20-25 maja 2020 r., wraz z innymi szkołami Diecezji Opolskiej noszącymi Imię Jana Pawła II, możemy współuczestniczyć w organizowanej przez Kurię Diecezjalną w Opolu pielgrzymce do Włoch, do grobu św. Jana Pawła II, jako wyraz naszej wdzięczności za Osobę Papieża Polaka.

Na pielgrzymkę zapraszamy chętnych uczniów i ich rodziców. W setną rocznicę urodzin Jana Pawła II będzie można nie tylko zobaczyć miejsca w których żył nasz Rodak, ale również poznać Jego nauczanie. (Szczegółowy harmonogram oraz koszt pielgrzymki umieszczony jest na plakacie).

Osoby chcące wziąć udział w pielgrzymce, prosimy o zgłaszanie się w sekretariacie szkoły do dnia 25.10.2019. Z naszej szkoły może jechać dowolna liczba osób (nie musi być cały autokar, gdyż wyjeżdżając łączymy się z innymi szkołami).

Pobierz plakat


Uwaga!

W roku szkolnym 2019/2020 zgodnie z decyzją rodziców podjętą na zebraniu ogólnym z dyrektorem szkoły w dniu 11.09.2019 r. uczniowie mogą być objęci ubezpieczeniem NNW w firmie Compensa.
Rodzice, którzy zdeklarowali chęć ubezpieczenia grupowego swoich dzieci proszeni są o wpłacanie 59 zł w sekretariacie szkoły do 30.09.2019r.


Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

W dniu 2 września 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrał dyrektor szkoły, który przywitał zebranych rodziców, nauczycieli i uczniów. Szczególnie ciepło powitani zostali uczniowie klasy pierwszej, którym wręczone zostały popularne „tyty” czyli rogi obfitości pełne słodyczy, które mają pierwszakom osłodzić pobyt w szkole. Następnie dyrektor przypomniał wydarzenia związane z wybuchem II wojny światowej i poprosił o uczczenie ofiar tej wojny minutą ciszy. Potem mówił o zmianach jakie zaszły w szkole w wyniku remontów, o tym co czeka nas w nowym roku szkolnym, przypomniał o zasadach bezpiecznego pobytu w szkole i w drodze do szkoły oraz przedstawił kadrę pedagogiczną .Na zakończenie życzył wszystkim udanego roku szkolnego oraz sukcesów w nauce i pracy zawodowej.

Galeria zdjęć


Dożynki w Naroku

,,Od Moniuszki do Disco Polo” to tegoroczne hasło Dożynek Wiejskich w Naroku. Nasza szkoła dołączyła do obchodów święta plonów poprzez dekorację szkoły, udział w korowodzie dożynkowym oraz występ artystyczny. Uczniowie zaśpiewali pieśni Moniuszki, przedstawili improwizację muzyczną sentymentalnej pieśni kompozytora ,,Złota rybka” do słów Jana Zachariasiewicza w wykonaniu Marty Złotnickiej oraz taniec nowoczesny do utworu ,,Złota rybka”, którą wykonuje Bobi – polski zespół muzyczny disco polo. Uczniów do występu przygotowały: Bogumiła Angel i Małgorzata Litwiniec. Dzieci mogły wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów dożynek.

Bogumiła Angel

Galeria zdjęć


Odpłatność za obiady w PSP Narok rok szk. 2019/2020 (płatne w sekretariacie szkoły)

Miesiąc Kwota/liczba dni (3,50 zł za obiad/4,50 os. dorosła) Płatne do …
Wrzesień 2019 56 zł (16 dni) (72 zł dorosły) 09.09.2019 (do godz.11:00)
Październik 2019 80,50 zł (23 dni) (103,50 zł dorosły) 27.09.2019 (do godz.11:00)
Listopad 2019 66,50 zł (19 dni) (85,50 zł dorosły) 31.10.2019 (do godz.11:00)
Grudzień 2019 52,50 zł (15 dni) (67,50 zł dorosły) 29.11.2019 (do godz.11:00)

Informuję, że zgodnie z obecnym stanem prawnym szkoła nie ma obowiązku ubezpieczania uczniów

w zakresie NNW z wyjątkiem sytuacji, gdy szkoła organizuje wycieczkę. Rada Rodziców także nie ma takich uprawnień.

Rodzice ubezpieczają dzieci samodzielnie.

Przemysław Gajos

Dyrektor PSP w Naroku


Uwaga!

Dyrektor PSP w Naroku informuje, iż rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w dniu 2 września 2019:

- „rogi obfitości” (tyty) dla uczniów kl. I proszę przynosić do świetlicy szkoły od godz. 7:00

- godz. 8:15 msza św. w kościele w Naroku

- godz. 9:00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Przemysław Gajos

Dyrektor PSP w Naroku


Podręczniki na rok szkolny 2019/20

język niemiecki - do pobrania

religia kl. I - III - do pobrania

religia kl. IV - VIII - do pobrania


 
 

STRONA GŁÓWNA